Kariéra

Volná místa

Odhodlaně se věnujeme prohlubování znalostí o učení a vzdělávání. Naším cílem je sdílet tyto poznatky s širokou veřejností, pedagogy a tvůrci vzdělávací politiky, a tak podporovat moderní a inovativní vzdělávání v ČR. Zaměřujeme se na výzkum procesu učení, kompetenčního vzdělávání, fungování školy a dalších důležitých témat, které zatím stojí spíše stranou vědeckého zájmu.

Práce ve ScioPolis

Jaká je kultura ve Scio Research

Naším východiskem jsou důvěra a zodpovědnost. Dáváme lidem prostor a kontext k tomu, aby dělali svou práci dobře.

Rozhodujeme na nejnižší možné úrovni, úkolem nadřízených je dodávat kontext, ne rozhodnutí. Bavíme se spolu otevřeně, na rovinu a s respektem. Problémy řešíme co nejdříve.

Co říkají zaměstnanci

Práce nás především baví! Každoročně se anonymně ptáme všech zaměstnanců Scio, jak se jim v práci libí, jak jsou spokojení a zda je něco netrápí. Vychází nám, že práce je sice náročná, pro 13 % dokonce vyčerpávající, ale pro všechny naplňující a smysluplná. Všechny bez vyjímky práce baví. Zaměstnanci ve Scio oceňují možnost projevu vlastního názoru, finanční ohodnocení i skvělé kolegy. Podívejte se podrobně na výsledky šetření. Nebo, jak hodnotí práci ve Scio naši zaměstnanci na Atmoskopu.

 

 

Koho právě hledáme?

Jak vybíráme nové kolegy?
  1. Přečtěte si inzerát a pošlete nám podklady. Každá pozice si žádá něco trochu jiného. Většinou budeme chtít CV a motivační dopis, případně splnění úkolu.

  2. On-line test pracovního potenciálu, který ověřuje schopnost rychle nacházet správná řešení či schopnost volby efektivní strategie při řešení problémů. Měří potenciál k rychlému a efektivnímu učení se, rozvoji a adaptaci.

  3. Setkání finalistů, pohovor a/nebo Assessment Center (AC). Připravíme si pro vás různé úkoly. Chceme vidět, jak přemýšlíte a jak přistupujete k problémům. Zároveň je to příležitost pro vás se setkat s námi a doptat se na to, co vás zajímá.

  4. Finální rozhovor s Ondřejem Štefflem. Možnost popovídat si s Ondřejem o všem, co vás zajímá, sladit si noty a ujistit se, zda my jsme to pravé pro vás a vy pro nás.